TSS - Technical Sports s.r.o., Česká 118, 664 31 Česká. 

Telefon: 608 964 106 
Email: obchod@tss.cz a sales@tss.cz

Zvolte jazyk

Prověřené ojeté motocykly Ducati

Co jsou prověřené ojeté motocykly?

Nový motocykl není levnou záležitostí, zvlášť když jde o Ducati. Je nám jasné, že ne každý si ho chce nebo může dovolit. Jak to však udělat, aby Vám motocykl „z druhé ruky“ přinášel radost a ne starosti?

Vyberte si „Prověřený ojetý motocykl se zárukou“ od autorizovaného dealera!

O jaké motocykly se jedná?

  • předváděcí a referenční motocykly přímo od výrobce - společnost MOTO ITALIA s.r.o. jako autorizovaný dovozce Ducati pro ČR dováží od společnosti Ducati Motor Holding S.p.A. kromě nových také ojeté motocykly. Jde o motocykly aktuálního nebo předchozího modelového roku, které Ducati využívala k nejrůznějším účelům – podle modelu jde například o motocykly z DRE (Ducati Riding Experience), Ducati Dream Tour, z novinářských testů, firemní referenční motocykly, motocykly z výstav a podobně. Motocykly mají najeto zpravidla 0 až 5.000 km a jsou k nim k dispozici dokumenty pro jednoduchou registraci v ČR - nutná je pouze dovozová evidenční kontrola na STK. Kompletní registraci na českou SPZ pro vás rádi provedeme za poplatek 3.000 Kč bez DPH.
  • předváděcí motocykly společnosti MOTO ITALIA s.r.o. – jde o motocykly aktuálního modelového roku, které byly využívány jako předváděcí v rámci České republiky.
  • motocykly vykoupené od zákazníků v rámci protiúčtu – motocykly, které pochází z oficiálního dovozu do ČR a mají doložitelnou servisní historii a jejichž majitelé se rozhodli pro výměnu za nový model.

Co mají tyto motocykly společného?

  • jde o kvalitní ojeté motocykly s jasným původem, v dobrém technickém stavu a s doložitelnou servisní historií
  • zásadně nenabízíme předprodukční motocykly, které se mohou lišit od konečné produkční podoby daného modelu
  • na všechny motocykly poskytujeme minimálně dvouletou záruku - motocykly mají buď plnou tovární záruku (24 měsíců) nebo zbytek tovární záruky + prodlouženou záruku EVER RED v celkové délce minimálně 24 měsíců
  • u všech motocyklů je možný odpočet DPH
  • u většiny motocyklů je možné využít financování DUCATI FINANCIAL SERVICES s výhodným havarijním pojištěním, které platí i na okruhu
© 2023 TSS - Technical Sports s. r. o. Veškerá práva vyhrazena. Tento eshop vytvořila StaWEBnice.