TSS - Technical Sports s.r.o., Česká. Phone: 608 964 106

×
 x 

Cart empty
Shopping cartCart empty

Ducati motorcycles

We're authorized dealers of Ducati Diavel motorcycles. It will be our pleasure to advise you when choosing a new Ducati Diavel motorbike or to recommend you some verified old model of Ducati Diavel. If you are interested, feel free to contact us.

PDFPrint

Ducati Supersport

 • Zdvihový objem: 937 ccm

 • Výkon motoru: 110hp - 81kW @ 9000rpm

 • Točivý moment: 93Nm @ 6500rpm

 • Výška sedla: 810 mm

 • Suchá hmotnost: 183 kg
 • Univerzální sportovec

  SuperSport kombinuje pohodlí s všestranností bez kompromisů ve sportovním výkonu. Lehký, hravý a ovladatelný stroj s elegantní kapotou je k dispozici také ve výkonové verzi do 35 kW. Novinka v titanové šedé.

  Připraven na vzrušující jízdu

  Motor Testastretta 11 ° s zdvihovým objemem 937 ccm má výkon 110 koní při 9 000 ot / min a maximální točivý moment 93 Nm při 6 500 otáčkách / min. 80% výkonu a točivého momentu je k dispozici od 3 000 ot / min. Spolu s propracovaným elektronickým ovládáním to zaručuje okamžitou reakci a perfektní ovladatelnost motocyklu. 

  Ušito na míru

  SuperSport se může pochlubit pokročilým elektronickým zařízením, které zvyšuje úroveň aktivní bezpečnosti. Balíček Ducati Safety Pack (DSP) zahrnuje Bosch 9MP ABS a Ducati Traction Control (DTC), které lze snadno změnit volbou režimu jízdy. ABS a DTC mohou být citlivé v náročnějších povětrnostních podmínkách, ale také tolerují velmi agresivní jízdu, pokud chcete jen sportovat.

Facebook