TSS - Technical Sports s.r.o., Česká. Phone: 608 964 106

×
 x 

Cart empty
Shopping cartCart empty

Ducati motorcycles

We're authorized dealers of Ducati Diavel motorcycles. It will be our pleasure to advise you when choosing a new Ducati Diavel motorbike or to recommend you some verified old model of Ducati Diavel. If you are interested, feel free to contact us.

PDFPrint

Ducati Multistrada V4 S Sport

 • Zdvihový objem: 1262 ccm

 • Výkon motoru: 158 hp - 116,2 kW @ 9500rpm

 • Točivý moment: 129,5 Nm @ 7500rpm

 • Výška sedla: 825 - 845 mm (nastavitelná)

 • Suchá hmotnost: 209 kg
 • Cena

  Multistrada čtvrté generace

  Hladký projev nového motoru Granturismo V4 s výkonem 170 HP, inovativní podvozek a ergonomická řešení, nejpokročilejší elektronika Ducati a první přední a zadní radarový systém na motocyklu na světě umožňují nejzábavnější, nejuniverzálnější a nejintuitivnější zážitek z jízdy.

  V plné výbavě

  Verze Sport je dodávána ve speciálním lakování s výbavou Full. Sada obsahuje boční plastové kufry, vyhřívaná sedadla jezdce i spolujezdce, vyhřívané rukojeti, centrální stojan, karbonový přední blatník a homologovanou koncovku výfuku Akrapovič. Dále je možnost výběru mezi drátěnými a litými koly.

  Propojená inteligence

  Nová Multistrada V4 je vybavena nejmodernější elektronikou vyvinutou Ducati pro zábavnou, bezpečnou a pohodlnou jízdu. Radar vpředu a vzadu umožňuje instalaci adaptivního tempomatu a funkce detekce mrtvého úhlu. S novým systémem Ducati Connect se váš telefon připojí k motocyklu a umožní vám ovládat různé akce pomocí joysticku na řídítkách. Navigace se zobrazuje přímo na přístrojovém panelu.

  Prodloužená záruka 4Ever Ducati

  Od 10. ledna 2022 je k základní dvouleté záruce na všechny motocykly poskytována záruka prodloužená o dalších 24 měsíců bez omezení počtu najetých km. Jedná se o výrobcem poskytovanou záruku Factory EVER RED, která má stejné podmínky jako základní dvouletá záruka. Prodloužená 4letá záruka je zahrnuta v ceně motocyklu. Prodloužená na 4 roky je také délka bezplatné asistenční služby.

Brand
Ducati
Facebook