TSS - Technical Sports s.r.o., Česká. Phone: 608 964 106

×
 x 

Cart empty
Shopping cartCart empty

Ducati motorcycles

We're authorized dealers of Ducati Diavel motorcycles. It will be our pleasure to advise you when choosing a new Ducati Diavel motorbike or to recommend you some verified old model of Ducati Diavel. If you are interested, feel free to contact us.

PDFPrint

Ducati DesertX

 • Zdvihový objem: 937 ccm

 • Výkon motoru:110hp -81 kW @ 9250rpm

 • Točivý moment: 92Nm @ 6500rpm

 • Výška sedla: 875 mm

 • Suchá hmotnost: 202 kg

 • Cena

  15 990 €

  15 670 €

  Inspirováno Dakarem

  DesertX je první moderní Ducati s 21" předním kolem a 18" zadním, odpružením s dlouhým zdvihem a novým rámem navrženým speciálně pro off-roadové zážitky. Estetika DesertX spojuje klasické prvky dakarových speciálů s téměř dotykovým rozhraním. Je tradiční a digitální zároveň. Ergonomie a aerodynamika dávají život motocyklu, který má off-road jako přirozené území a zároveň zůstává pohodlný, snadný a bezpečný pro městské dojíždění a dlouhé cestování.

  Off-roadové šasi a elektronika

  21“ přední a 18“ zadní kola, odpružení s dlouhým zdvihem, velkorysá světlá výška (250 mm) a terénní rám navržený a testovaný tak, aby obstál v těch nejnáročnějších podmínkách. Dojem robustnosti vyvolává hliníkový kryt, který pokrývá většinu motoru a vytváří vizuální kontinuitu s přední částí motocyklu.Všestrannost DesertX se odráží také v jízdních režimech: je jich 6, přičemž Enduro a Rally jsou určeny speciálně pro zážitek z jízdy v terénu.

  Užijte si detaily

  Jakkoli DesertX vzdává jasnou poctu Enduro strojům minulosti, všechny detaily Ducati přepracovala s cílem udělat motocykl absolutně současný. Dvojité full LED DRL jsou integrovány do čelního skla, bez jakékoli další viditelné struktury. Autentičnost DesertX podtrhuje kovová palivová nádrž s velkou kapacitou a excentrickým uzávěrem.

  Cena

  DesertX bude dostupný od června 2022. Objednávky přijímají již nyní všichni autorizovaní dealeři v ČR. Předběžná cena nového modelu je 410.000 Kč včetně DPH.

  MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu ceny.

Facebook